Hei!
Ei ole veel registreerunud? Tee seda nüüd.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jutt Justinist ja Taylorist

2 posters

Go down

Jutt Justinist ja Taylorist  Empty Jutt Justinist ja Taylorist

Postitamine by tulimeri Püh Aug 01, 2010 6:05 pm

13. juuli aastal 2010 , kell 0:20 / Lava taga

Hei!
Täna oli suht õudne. Mamps pabistas KOGUAEG et midagi juhtub jne. Njah. MIDAGI ei juhtunud. Lihtsalt... See oli täiega õudne. Noh , et üleüldse. See oli lihtsalt... Ma ei teagi mis.

Ok , lugu algab sellest , et lugesin ajalehte. Njah , tavaliselt ma ei loe ajalehte , aga täna PAELUS mind Tema pilt. MA OLEN TA FÄNN! Vaatasin - mingi õnneloos. Et võitja sai vist JBga laval esineda või midagi. Midaiganes , vaatasin ma alguses. Olin juba ajalehte prükkarisse viskamas kui JÄRSKU tardus mu käsi . Rabasin kiiruga ajalehe lahti ja seal oli kirjas et kõik , kes osalevad saaavad JBga KOHTUDA! ja et võitja LAULAB KOOS TEMAGA LAVAL!!!!
Jooksin ruttu tuppa, panin meiki , riietusin kiirelt, tõmbasin ketsid jalga ja jooksin R-Kioskisse. Helistasin Sannule, Getule ja Mammule ka ning saime R-Kioskis kokku. Õnneloosi pileteid oli veel vaid neli. Sannu, Getu, Mammu ja mina saime viimased. Olin hullult õnnelik ning kraapisin välja kus ta esineb . Üllatus-Üllatus! See oli mu kodu lähedal pargis. Kuidas suudab kõik nii hästi minna ? MINU õnneloosi taga oli Justini autogramm . Ja mina pidin saama hullult palju staffi. Igatahes , 10 juuli oli ta seal!! Tuli välja et ainult kaks autogrammiga piletit oligi. Sain hullult staffi.
Siis selgitati välja 1 inimene , kes saab võita. See oli GETU! Ma olin nii õnnelik. Aga ta ütles , et kui ma annan kogu staffi talle , siis ma saan ise minna! Ofc andsin talle kõik , mida sain. Kui ma lubasin , et toon Mammule , Getule ja Sannule autogrammid , lubasid nad jätta mul JB medaljoni ja 2 hullsuurt postrit. SEE OLI USKUMATU!!! Nad on mu bestid siin maailmas!!!
Pakkisin kogu 10nda ja 11nda oma asju. Fotokas , läppar , mp4 ja riided. Ma pean ju nunnu olema , või mis ? Siis 12 läks sõiduks.
Uskumatu! JB ja bändiliikmed mängisid pool teed minihokit ja pool teed kuulasid mussi ja vaatasid hullult suurest telekast jalkat. Tüdinud olin ma igatahes jah. Läksin läpparisse. JB arvatavasti märkas et mind pole ja tuli taha diivanile , kus ma oma läppariga istusin ja pilte arvutisse laadisin ning Getu , Mammu ja Sannu ning empsiga MSNis rääkisin. Ta küsis mult et kes need on ning vastasin ,et mu parimad sõbrad ja emps. Palusin talt neli autogrammi. Empsi ja sõprade jaoks. Ta andis need ja tõi oma läppari ning kuna Biiberi fotoka arvutisse laadimisejuhe oli kadunud , andsin talle oma. Jõudsime vvarsti kohale ning läksin riideid vahetama. JB ja teised sosistasid midagi. Kui JB esinema läks , vaatasin teda . Ta oli nii veatu! Nii perfektne! Nii armas! Järsku toodi minu juurest üks tool ja viidi lavale. Siis paluti mind ka! Parajasti alustas Biiber laulu Favourite Girl ning laulsin kaasa. See oli nii äge! Hullult! Pärast , kui esinemine lõppes tuli ta minu juurde ning tänas mind ja naeratas oma imelist naeratust. Arvasin et sellest ilusamat pole.
Kui pärast emps ja Getu , Mammu ja Sannu vastu tulid , tahtsid nad teada saada KÕIKE! Andsin autokad neile ning nad pidid lolliks minema XD Jutustasin neile kõik. Kuid osad asjad jätsin enda teada nind ei usalda Sullegi ! Sorri , aga jah. Jääme JBga kindlalt sõpradeks. Paar päeva hiljem tuli mulle sõnum MSNi. Justin saatis :
Thank you for the great night!
You we're Best!
Hugs/Kisses!
Justin Drew Bieber

( tõlge: Aitäh ilusa õhtu eest!
Sa olid Parim!
Kallid/Musid!
Justin Drew Bieber )



( NB! Tegin ise , ära copi!) I love you
tulimeri
tulimeri

Postituste arv : 3
Join date : 31/07/2010

Tagasi üles Go down

Jutt Justinist ja Taylorist  Empty Re: Jutt Justinist ja Taylorist

Postitamine by Elerin Nelj Märts 17, 2011 1:09 am

vedas sul

Elerin

Postituste arv : 1
Join date : 17/03/2011

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele